• CalendarHafta içi: 09:00 - 22:00
  • Cmt: 11:00 - 20:00
  • Pzr: 12:00- 16:00

Kilo Alma - Kilo Verme

Kilo Alma:
İdeal boy/kilo oranına bakıldığında kilonuz olması gerekenden düşükse,  sağlıklı bir şekilde kilo almanız gerekir. Ancak kilo almak dendiğinde sadece bol bol yemek yemekten bahsetmiyoruz. Eğer bilinçsiz bir şekilde aldığınız kalori miktarını arttırır, fakat bununla birlikte düzenli egzersiz yapmazsanız, obezite başta olmak üzere birçok hastalığa davetiye çıkarmış olursunuz. 
İyisi mi siz Sporin Wellness Club’a gelin ve kendinizi işini bilen bir ekibe emanet edin. Hem sağlıklı beslenme konusunda destek alarak kilo alın, hem de size özel bir program eşliğinde egzersiz yaparak, herkesin imreneceği sağlıklı bir vücuda sahip olun.

Kilo Verme:
İdeal kilonuzun üzerindeyseniz sağlıklı bir şekilde kilo vermelisiniz. Günümüzün getirdiği hareketsiz yaşam biçimi, devamlı oturarak çalışılan, stresli bir iş ortamı ve fast food yemek alışkanlıkları gibi nedenlerle hızla kilo alan bir toplum olduk. Çağımızın hastalığı obeziteyle birlikte; yüksek tansiyon, kolesterol, kalp-damar hastalıkları, kas-eklem rahatsızlıkları ve bir çok hastalığın nedeni maalesef hareketsizlik. 

Kulübümüzde sağlıklı ve kaliteli bir ortamda ve her şeyden önemlisi sizinle birebir ilgilenen antrenörler eşliğinde çalışarak, sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Aynı zamanda, özellikle hızlı ve bilinçsiz bir şekilde verilen kilolarla birlikte ortaya çıkan çatlaklar ve sarkmalara karşı, size özel bir program eşliğinde çalışarak sıkı, fit ve zinde bir görünüm elde etmiş olursunuz.  

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

Görüş Ve Öneriler

AÇILIŞ SAATLERİ

Ziyaretçi Durumu

Bugün 0

Dün 0

Tüm Ziyaretçiler 3383

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions