• CalendarHafta içi: 09:00 - 22:00
  • Cmt: 11:00 - 20:00
  • Pzr: 12:00- 16:00

Çocuklarımız için etkinlikler

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Her hafta Pzt, Çrş, Cum saat 20:00 - 21:00 arasında çocuklarımız için cimnastik, dans, oyun formatında çalışmalarımız yapılmaktadır...

Çocuklar spora CİMNASTİK ile başlasın, farklı branşları tanıyarak sevdiği spora bir adım önde gidebilsin diye Sporin Wellness Club Cimnastik salonu sizlerle...
Kalteli bir yaşam için çocuklara özel olarak yaptırılan ve onların yaş gruplarına uygun olarak yönetilen ve uygulanan bir metodolojiye sahip olup , “güç – kondisyon” bağlantısını esas alan bir program bütünüdür. Bir grup ortamında çocuklar, ölçülebilen sonuçlar veren eğlenceli ve merak uyandıran egzersizlere dahil olurlar. Bu onların, sadece iyi birer sporcu olmalarını değil ayrıca çalışkan , kararlı ve dirençli bireyler olmaları için çocukları hazırlar.

Pazartesi Çarşamba Cuma
( Medine Hoca ) ( Yaprak Hoca ) ( Kenan Hoca  )
Isınma Isınma Isınma
Eğitsel Oyunlar Cimnastik Koordinasyon ve Refleks buna bağlı eğitsel oyunlar
Strecing Etkinlik Kendi vucut ağırlığında kuvvet
Dans Soğuma Soğuma
Soğuma    
     


Antrenörler:
Kenan Hoca: Kendi vucut ağırlığında Kuvvet / Koordinasyon  ve Refleks
Yaprak Hoca: Cimnastik
Medine Hoca: Dans

'' Proğramlar haftalık olarak değiştirelecektir. ''

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

Görüş Ve Öneriler

AÇILIŞ SAATLERİ

Ziyaretçi Durumu

Bugün 0

Dün 0

Tüm Ziyaretçiler 3383

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions