• CalendarHafta içi: 09:00 - 22:00
  • Cmt: 11:00 - 20:00
  • Pzr: 12:00- 16:00

Besyo Hazırlık

Ülkemizde elliden fazla üniversite ve bu üniversitelerin spor bölümlerine girmek isteyen on binlerce öğrenci vardır. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarının bünyelerinde, öğretmenlik, yöneticilik, Antrenörlük ve Rekreasyon bölümleri bulunmaktadır. Spor akademileri kendi bünyelerinde özel yetenek sınavı yaparak öğrenci almaktadır. Koşu, branş, esneklik, dayanıklılık kuvvet, sürat, çabukluk ve koordinasyon testlerinin yapıldığı sınavda her üniversitenin BESYO yönetimi öğrenci seçme sınavlarını belirlemektedir.

Bunun için üniversite sınavında YGS puanınızın spor bölümlerinden birinden mezunsanız 140 diğer branşlardan mezunsanız ise 180 puan olarak belirlenmiştir. Bu standart puandan sonra, ÖSYM puanınızın önemi spor akademilerinin komisyonlarınca belirlenmektedir. Ancak ön eleme yapmayan akademilerin de YGS puanı % 50 öneme sahip olacağından düşük YGS puanıyla yerleşmek neredeyse imkânsız olacaktır.

Neden Sporin Wellness Club Besyo Hazırlık Kursu? Beden Eğitimi ve Spor yüksekokullarını düşünen öğrenciler YGS ve Orta öğretim başarı puanının %55 etki ettiğinden habersiz, sadece kendi yeteneklerine güvenerek YGS puanının önemini yeterince kavrayamamaktadırlar. Bu düşünce neticesinde spor akademisi sınav sonuçlarında hayal kırıklıkları yaşamaktadırlar. Öğrenci sportif noktada ne kadar başarılı olursa olsun YGS puanı yeterli değilse, ya da YGS puanı iyi, sportif yeteneği yeterli değilse spor akademilerine girmesi zorlaşır. İşte bu noktada spora gönül vermiş biz akademisyenlere büyük görev düşmektedir. Öğrencinin YGS puanı, ortaöğretim başarı puanı ve spor yeteneği, alanında uzman ve tecrübeli, Antrenörler tarafından göz önünde bulundurularak, kapasitelerine göre kazanabilecekleri üniversiteler ve bölümleri hedef gösterilerek, bu üniversitelerin özel yetenek sınav sistemine göre öğrencilerimiz doğru ve bilinçli bir şekilde çalıştırılır.

Sporin Wellness Club Besyo Hazırlık Kursları eğitmenleri olarak bizler yapacağımız testler neticesinde, YGS puanını' da göz önüne alarak, yetenek sınavı için yeterli olmadığını gördüğümüz öğrencilerin kursumuzda hazırlanması izin vermeyeceğiz. Çünkü öğrencinin boşa hayal kurup maddi ve manevi olarak kayıp yaşamasını istemiyoruz.

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

Görüş Ve Öneriler

AÇILIŞ SAATLERİ

Ziyaretçi Durumu

Bugün 0

Dün 0

Tüm Ziyaretçiler 3383

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions